Дизел вилушкар JCB TLT35-26D 4x4 Teletruk TLT35D TLT30D

PDF
дизел вилушкар JCB TLT35-26D 4x4 Teletruk TLT35D TLT30D
дизел вилушкар JCB TLT35-26D 4x4 Teletruk TLT35D TLT30D
дизел вилушкар JCB TLT35-26D 4x4 Teletruk TLT35D TLT30D слика 2
дизел вилушкар JCB TLT35-26D 4x4 Teletruk TLT35D TLT30D слика 3
дизел вилушкар JCB TLT35-26D 4x4 Teletruk TLT35D TLT30D слика 4
дизел вилушкар JCB TLT35-26D 4x4 Teletruk TLT35D TLT30D слика 5
дизел вилушкар JCB TLT35-26D 4x4 Teletruk TLT35D TLT30D слика 6
дизел вилушкар JCB TLT35-26D 4x4 Teletruk TLT35D TLT30D слика 7
дизел вилушкар JCB TLT35-26D 4x4 Teletruk TLT35D TLT30D слика 8
дизел вилушкар JCB TLT35-26D 4x4 Teletruk TLT35D TLT30D слика 9
дизел вилушкар JCB TLT35-26D 4x4 Teletruk TLT35D TLT30D слика 10
дизел вилушкар JCB TLT35-26D 4x4 Teletruk TLT35D TLT30D слика 11
дизел вилушкар JCB TLT35-26D 4x4 Teletruk TLT35D TLT30D слика 12
дизел вилушкар JCB TLT35-26D 4x4 Teletruk TLT35D TLT30D слика 13
дизел вилушкар JCB TLT35-26D 4x4 Teletruk TLT35D TLT30D слика 14
дизел вилушкар JCB TLT35-26D 4x4 Teletruk TLT35D TLT30D слика 15
дизел вилушкар JCB TLT35-26D 4x4 Teletruk TLT35D TLT30D слика 16
дизел вилушкар JCB TLT35-26D 4x4 Teletruk TLT35D TLT30D слика 17
дизел вилушкар JCB TLT35-26D 4x4 Teletruk TLT35D TLT30D слика 18
дизел вилушкар JCB TLT35-26D 4x4 Teletruk TLT35D TLT30D слика 19
дизел вилушкар JCB TLT35-26D 4x4 Teletruk TLT35D TLT30D слика 20
дизел вилушкар JCB TLT35-26D 4x4 Teletruk TLT35D TLT30D слика 21
дизел вилушкар JCB TLT35-26D 4x4 Teletruk TLT35D TLT30D слика 22
дизел вилушкар JCB TLT35-26D 4x4 Teletruk TLT35D TLT30D слика 23
дизел вилушкар JCB TLT35-26D 4x4 Teletruk TLT35D TLT30D слика 24
дизел вилушкар JCB TLT35-26D 4x4 Teletruk TLT35D TLT30D слика 25
Заинтересирани сте за огласот?
1/25
PDF
60.440 €
Нето цена
259.900 PLN
74.341,20 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  JCB
Тип:  дизел вилушкар
Година на производство:  2021
Работни часови:  1699 м/ч
Носивост:  3500 кг
Висина на подигање:  4.4 м
Локација:  Полска Niepołomice
Датум на објавување:  14.6.2024
Forkliftonline ID:  BT34255
Мотор
Марка:  Kohler
Сила:  63 кс (46.31 kW)
Гориво:  дизел
Менувач
Број на преноси:  2
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Дизел вилушкар JCB TLT35-26D 4x4 Teletruk TLT35D TLT30D

Полски
JCB TELETRUK TLT 35-26D 4X4 for sale

Year of production: 2021
Type: Forklift
Condition: Very good
Condition tyres: 65%
Mileage: 1699
Engine power: 62.5 Hp
Engine type: Kohler

Equipment:

cab, front windscreen guard, a maximum lifting capacity 3.5 Tons, maximum extension 4.4 meters, Hydrostatic transmission, rear wheel steer, Auxiliary hydraulics to Carriage, JCB Q-FIT with pallet forks + Sideshift, full working lights, speed: 20 km-h, rear pin hitch.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

JCB TLT30D 18.700 € Телескопски натоварувач 2009 3000 кг Полска, Kęty
JCB 35 D 19.770 € Дизел вилушкар 2009 3500 кг Полска, Grudziądz