Дизел вилушкар JCB TLT35 D 4x4 Teletruk

PDF
дизел вилушкар JCB TLT35 D 4x4 Teletruk
дизел вилушкар JCB TLT35 D 4x4 Teletruk
дизел вилушкар JCB TLT35 D 4x4 Teletruk слика 2
дизел вилушкар JCB TLT35 D 4x4 Teletruk слика 3
дизел вилушкар JCB TLT35 D 4x4 Teletruk слика 4
дизел вилушкар JCB TLT35 D 4x4 Teletruk слика 5
дизел вилушкар JCB TLT35 D 4x4 Teletruk слика 6
дизел вилушкар JCB TLT35 D 4x4 Teletruk слика 7
дизел вилушкар JCB TLT35 D 4x4 Teletruk слика 8
дизел вилушкар JCB TLT35 D 4x4 Teletruk слика 9
дизел вилушкар JCB TLT35 D 4x4 Teletruk слика 10
дизел вилушкар JCB TLT35 D 4x4 Teletruk слика 11
дизел вилушкар JCB TLT35 D 4x4 Teletruk слика 12
дизел вилушкар JCB TLT35 D 4x4 Teletruk слика 13
дизел вилушкар JCB TLT35 D 4x4 Teletruk слика 14
дизел вилушкар JCB TLT35 D 4x4 Teletruk слика 15
дизел вилушкар JCB TLT35 D 4x4 Teletruk слика 16
дизел вилушкар JCB TLT35 D 4x4 Teletruk слика 17
дизел вилушкар JCB TLT35 D 4x4 Teletruk слика 18
дизел вилушкар JCB TLT35 D 4x4 Teletruk слика 19
дизел вилушкар JCB TLT35 D 4x4 Teletruk слика 20
Заинтересирани сте за огласот?
1/20
PDF
42.780 €
Нето цена
184.900 PLN
52.619,40 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  JCB
Модел:  TLT35 D 4x4 Teletruk
Тип:  дизел вилушкар
Година на производство:  2020
Работни часови:  6600 м/ч
Носивост:  3500 кг
Висина на подигање:  4.4 м
Локација:  Полска Niepołomice
Датум на објавување:  14.6.2024
Forkliftonline ID:  VF35939
Опис
Брзина:  20 км/ч
Мотор
Марка:  JCB
Сила:  63 кс (46.31 kW)
Гориво:  дизел
Менувач
Тип:  хидростатска
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Дизел вилушкар JCB TLT35 D 4x4 Teletruk

Англиски
JCB TELETRUK TLT 35D 4X4 for sale

Year of production: 2020
Type: Forklift
Condition tyres: 100% NEW
Mileage: 6600
Engine power: 62.5 HP
Engine type: JCB

Equipment:

closed cab, front windscreen guard, a maximum lifting capacity 3.5 Tons, maximum extension 4.4 meters, Hydrostatic transmission, rear wheel steer, Auxiliary hydraulics to Carriage, JCB Q-FIT with pallet forks, working lights, speed: 20 km-h, rear pin hitch.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

JCB 35-26D -4WD 41.500 € Телескопски натоварувач 2021 4725 м/ч Полска, Kęty
Linde H70D 33.320 € Дизел вилушкар 2018 16661 м/ч Полска, KUNÓW
Linde H35D-02 18.050 € Дизел вилушкар 2019 11354 м/ч Полска, Strzałkowo