Нови дизел вилушкар Jungheinrich

PDF
нови дизел вилушкар Jungheinrich
нови дизел вилушкар Jungheinrich
нови дизел вилушкар Jungheinrich слика 2
нови дизел вилушкар Jungheinrich слика 3
нови дизел вилушкар Jungheinrich слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
1/4
PDF
21.900 US$
Нето цена
≈ 20.440 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Jungheinrich
Тип:  дизел вилушкар
Година на производство:  2023
Носивост:  3000 кг
Висина на подигање:  4.5 м
Локација:  Турција
Датум на објавување:  5.6.2024
Forkliftonline ID:  WL36954
Мотор
Гориво:  дизел
Состојба
Состојба:  нов
Дополнителни информации
Боја:  црвен

Дополнителни информации — Нови дизел вилушкар Jungheinrich

Турски
Euro 3 motor
Dizel 3 ton
Triplex 4500 mm
Havalı-Dolgu lastl
Dikey egzoz
Süspansiyonlu koltuk
Led far
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи