Дизел вилушкар Jungheinrich DFG 435

PDF
дизел вилушкар Jungheinrich DFG 435
дизел вилушкар Jungheinrich DFG 435
дизел вилушкар Jungheinrich DFG 435 слика 2
дизел вилушкар Jungheinrich DFG 435 слика 3
дизел вилушкар Jungheinrich DFG 435 слика 4
дизел вилушкар Jungheinrich DFG 435 слика 5
дизел вилушкар Jungheinrich DFG 435 слика 6
дизел вилушкар Jungheinrich DFG 435 слика 7
дизел вилушкар Jungheinrich DFG 435 слика 8
дизел вилушкар Jungheinrich DFG 435 слика 9
дизел вилушкар Jungheinrich DFG 435 слика 10
Заинтересирани сте за огласот?
1/10
PDF
13.900 €
Нето цена
16.541 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Jungheinrich
Модел:  DFG 435
Тип:  дизел вилушкар
Година на производство:  2015
Работни часови:  5380 м/ч
Носивост:  3500 кг
Тип на јарбол:  дуплекс
Висина на подигање:  3.7 м
Локација:  Романија Ghimbav
Датум на објавување:  4.6.2024
Forkliftonline ID:  ZU38274
Опис
Слободен од:  150 мм
Должина на вилушка:  1.2 м
Мотор
Гориво:  дизел
Оски
Оски:  2
Состојба
Состојба:  половни
Гаранција::  3 месеца
Дополнителни информации
Боја:  жолт

Дополнителни информации — Дизел вилушкар Jungheinrich DFG 435

Романски
Motostivuitor diesel Jungheinrich DFG 435:

- An de fabricare: 2015
- Capacitate de ridicare: 3.500 kg
- Catarg tip Duplex cu o înălțime maximă de ridicare de 3.700 mm
- Cabină deschisă
- Anvelope față-spate pline
- Distribuitor cu 3 manete și 3 linii hidraulice
- Sistem de translație laterală a furcilor
- Garanție: 3 luni sau 250 ore de funcționare
- Carte ISCIR
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Jungheinrich DFG 425 12.890 € Дизел вилушкар 2015 3894 м/ч Обединето Кралство, Hampshire