Дизел вилушкар Kalmar DCB32-1200

PDF
дизел вилушкар Kalmar DCB32-1200
дизел вилушкар Kalmar DCB32-1200
дизел вилушкар Kalmar DCB32-1200 слика 2
дизел вилушкар Kalmar DCB32-1200 слика 3
дизел вилушкар Kalmar DCB32-1200 слика 4
дизел вилушкар Kalmar DCB32-1200 слика 5
дизел вилушкар Kalmar DCB32-1200 слика 6
дизел вилушкар Kalmar DCB32-1200 слика 7
дизел вилушкар Kalmar DCB32-1200 слика 8
дизел вилушкар Kalmar DCB32-1200 слика 9
дизел вилушкар Kalmar DCB32-1200 слика 10
дизел вилушкар Kalmar DCB32-1200 слика 11
дизел вилушкар Kalmar DCB32-1200 слика 12
Заинтересирани сте за огласот?
1/12
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Kalmar
Модел:  DCB32-1200
Тип:  дизел вилушкар
Година на производство:  1995
Локација:  Австрија Salzburg
Датум на објавување:  вчера
Forkliftonline ID:  LU28235
Мотор
Гориво:  дизел
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Дизел вилушкар Kalmar DCB32-1200

Германски
Baujahr: 1995
Tragfähigkeit: 30T
Hubhöhe: 6 m
Gabellänge: 1,20 m
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Kalmar DCB 25ECSR цена на барање Товарач на контејнери 1996 9145 м/ч Холандија, Klundert
Kalmar DCD 120-6 25.000 € Дизел вилушкар 2002 дизел Австрија, Wals/Siezenheim
Kalmar DCD 160-12 38.000 € Тежок вилушкар 1997 13200 м/ч Шпанија, Girona
Kalmar DC 52-1200/4 52 59.900 € Товарач на контејнери 1993 52000 кг Германија, Sottrum
Kalmar DC12-1200 цена на барање Дизел вилушкар 1992 дизел Холандија, Klundert
Kalmar DCD320-12LB цена на барање Тежок вилушкар 1998 9600 м/ч Данска, Odder