Machinery Trader Group Co., Ltd
Machinery Trader Group Co., Ltd
Во продажба: 200 огласа
9 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 200 огласа
9 години на Forkliftonline

Дизел вилушкар Komatsu FD150

PDF
дизел вилушкар Komatsu FD150
дизел вилушкар Komatsu FD150
дизел вилушкар Komatsu FD150 слика 2
дизел вилушкар Komatsu FD150 слика 3
дизел вилушкар Komatsu FD150 слика 4
дизел вилушкар Komatsu FD150 слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Komatsu
Модел:  FD150
Тип:  дизел вилушкар
Година на производство:  03/2015
Носивост:  15000 кг
Тип на јарбол:  стандард
Висина на подигање:  3 м
Локација:  Кина Shanghai
Датум на објавување:  4.6.2024
Forkliftonline ID:  TZ11001
Мотор
Марка:  Komatsu
Тип:  линиски
Гориво:  дизел
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
Боја:  жолт

Дополнителни информации — Дизел вилушкар Komatsu FD150

Англиски
We can also supply the used construction machinery as follows with high quality in competitive price.
1.Excavator:Caterpillar,Komatsu,Hitachi,Sumitomo,Kobelco,Volvo,Hyundai,Daewoo etc.
2.Wheel Loader:Caterpillar,Komatsu,Kawasaki,Bobcat,Liugong,XCMG etc.
3.Backhoe Loader:JCB,Caterpillar,hitachi etc.
4.Bulldozer:Caterpillar,Komatsu,shantui etc.
5.Motor Grader:Caterpilar,Komatsu etc.
6.Road Roller:Dynapac,Bomag,Ingersoll-rand,XCMG etc.
7.Crane:Tadano,Kato,Kobelco,Hitachi,Grove,XCMG etc.
8.Forklift:Komatsu,TCM,Toyota etc.

Please kindly contact us for any further information.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Komatsu FD30 цена на барање Дизел вилушкар 12/2015 1000 м/ч Кина, Shanghai
Mitsubishi FD300 цена на барање Дизел вилушкар 02/2015 30000 кг Кина, Shanghai
Toyota FD50 цена на барање Дизел вилушкар 02/2015 2000 м/ч Кина, Shanghai
Mitsubishi FD160 цена на барање Дизел вилушкар 02/2018 1000 м/ч Кина, Shanghai
Mitsubishi FD30 цена на барање Дизел вилушкар 02/2019 3000 кг Кина, Shanghai