Дизел вилушкар Komatsu FD25T

PDF
дизел вилушкар Komatsu FD25T
дизел вилушкар Komatsu FD25T
дизел вилушкар Komatsu FD25T слика 2
дизел вилушкар Komatsu FD25T слика 3
дизел вилушкар Komatsu FD25T слика 4
дизел вилушкар Komatsu FD25T слика 5
дизел вилушкар Komatsu FD25T слика 6
дизел вилушкар Komatsu FD25T слика 7
дизел вилушкар Komatsu FD25T слика 8
дизел вилушкар Komatsu FD25T слика 9
дизел вилушкар Komatsu FD25T слика 10
дизел вилушкар Komatsu FD25T слика 11
дизел вилушкар Komatsu FD25T слика 12
дизел вилушкар Komatsu FD25T слика 13
Заинтересирани сте за огласот?
1/13
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Komatsu
Модел:  FD25T
Тип:  дизел вилушкар
Година на производство:  1995
Работни часови:  4747 м/ч
Носивост:  2500 кг
Тип на јарбол:  триплекс
Висина на подигање:  4.6 м
Локација:  Романија
Датум на објавување:  4.6.2024
Forkliftonline ID:  GV36793
Опис
Слободен од:  2100 мм
Должина на вилушка:  1.15 м
Мотор
Гориво:  дизел
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
VIN:  33437
Боја:  жолт

Дополнителни информации — Дизел вилушкар Komatsu FD25T

Романски
Motostivuitor Komatsu FD25T -11E TRIPLEX
Catarg Triplex
Capacitate de ridicare 2.5 tone
Inaltime Libera 2.1 m
Inaltime maxima de ridicare 4.6 m
Seria 33437
Anul fabricatiei 1995
Motorizare Diesel komatsu 4 cil
Ore 4747 h
Side Schift
Anvelope Superelastice 90% bune
Furci 1150x100x40 mm
3 linii hidraulice
Stare perfecta de functionare

Este disponibil imediat din stoc Hidromix 2003 Srl din Tg Mures

La facturare se va calcula curs EURO – RON conform BRD vanzare in cont.
Prețul NU contine TVA
Avem pe stoc mai multe bucati disponibile
Informatii 0745823347

Str. 8 Martie, Nr. 59 - 540229 Targu-Mures, Judet Mures (Romania)
Ore de deschidere
Deschis intre 09:00 si 17:00
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Linde H 70 D 18.000 € Дизел вилушкар 1994 7000 кг Романија, Borș
Linde H 70 D цена на барање Дизел вилушкар 2009 5122 м/ч Романија
Linde H30D цена на барање Дизел вилушкар 2015 4398 м/ч Романија
Still RX-70-16 цена на барање Дизел вилушкар 2015 5395 м/ч Романија
Linde H 60 D цена на барање Дизел вилушкар 2012 6031 м/ч Романија, Târgu Mureș