Дизел вилушкар Linde E18P-02 335 PYROBAN

PDF
дизел вилушкар Linde E18P-02 335 PYROBAN
дизел вилушкар Linde E18P-02 335 PYROBAN
дизел вилушкар Linde E18P-02 335 PYROBAN слика 2
дизел вилушкар Linde E18P-02 335 PYROBAN слика 3
дизел вилушкар Linde E18P-02 335 PYROBAN слика 4
дизел вилушкар Linde E18P-02 335 PYROBAN слика 5
дизел вилушкар Linde E18P-02 335 PYROBAN слика 6
дизел вилушкар Linde E18P-02 335 PYROBAN слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
1/7
PDF
5.667 €
4.790 GBP
Контактирајте го продавачот
Марка:  Linde
Модел:  E18P-02 335 PYROBAN
Тип:  дизел вилушкар
Година на производство:  2006
Носивост:  1800 кг
Висина на подигање:  4.8 м
Локација:  Обединето Кралство Hampshire
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  349321
Опис
Ширина на вилушки:  100 мм
Вкупни димензии:  височина - 2.16 м
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Дизел вилушкар Linde E18P-02 335 PYROBAN

Англиски
Euro mast: 3F480
Tyres: SUPERELASTIC
SS
Pyroban
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Linde H45D 394 20.300 € Дизел вилушкар 2005 16683 м/ч Обединето Кралство, Hampshire
Linde H 30 10.590 € Дизел вилушкар 2006 5766 м/ч Обединето Кралство
Nissan FO4D40Q2 9.322 € Дизел вилушкар 2006 7788 м/ч Обединето Кралство, Hampshire
Linde H35D 15.640 € Дизел вилушкар 2017 13505 м/ч Обединето Кралство, Hampshire
Nissan FD30 12.980 € Дизел вилушкар 2007 11663 м/ч Обединето Кралство, Hampshire
Linde H35T-02 393 18.980 € Дизел вилушкар 2017 15289 м/ч Обединето Кралство, Hampshire