PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
Во продажба: 159 огласа
3 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 159 огласа
3 години на Forkliftonline

Дизел вилушкар Linde Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber

PDF
дизел вилушкар Linde Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber
дизел вилушкар Linde Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber
дизел вилушкар Linde Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber слика 2
дизел вилушкар Linde Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber слика 3
дизел вилушкар Linde Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber слика 4
дизел вилушкар Linde Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber слика 5
дизел вилушкар Linde Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber слика 6
дизел вилушкар Linde Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber слика 7
дизел вилушкар Linde Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber слика 8
дизел вилушкар Linde Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber слика 9
дизел вилушкар Linde Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber слика 10
дизел вилушкар Linde Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber слика 11
дизел вилушкар Linde Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber слика 12
дизел вилушкар Linde Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber слика 13
дизел вилушкар Linde Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber слика 14
дизел вилушкар Linde Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber слика 15
дизел вилушкар Linde Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber слика 16
дизел вилушкар Linde Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber слика 17
Заинтересирани сте за огласот?
1/17
PDF
9.800 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Linde
Тип:  дизел вилушкар
Година на производство:  2003
Работни часови:  16393 м/ч
Носивост:  3500 кг
Нето тежина:  4910 кг
Вкупна тежина:  4910 кг
Локација:  Германија Delbrück
Датум на објавување:  19.6.2024
Каталошки број на продавачот:  23288
Опис
Тип на јарбол:  дуплекс
Висина на подигање:  3.38 м
Мотор
Гориво:  гас
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
Боја:  црвен

Дополнителни информации — Дизел вилушкар Linde Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber

Германски
Fahrzeughalter: 2
Euro: keine Angabe
Gas
Grundfarbe: rot
Schutzdach
Hubhöhe 3.380 mm
Duplex Mast
Seitenschieber
Gabelzinken 1.200 mm lang
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи