Дизел вилушкар Linde H 25 D-02

PDF
дизел вилушкар Linde H 25 D-02
дизел вилушкар Linde H 25 D-02
дизел вилушкар Linde H 25 D-02 слика 2
дизел вилушкар Linde H 25 D-02 слика 3
дизел вилушкар Linde H 25 D-02 слика 4
дизел вилушкар Linde H 25 D-02 слика 5
дизел вилушкар Linde H 25 D-02 слика 6
дизел вилушкар Linde H 25 D-02 слика 7
дизел вилушкар Linde H 25 D-02 слика 8
дизел вилушкар Linde H 25 D-02 слика 9
дизел вилушкар Linde H 25 D-02 слика 10
дизел вилушкар Linde H 25 D-02 слика 11
дизел вилушкар Linde H 25 D-02 слика 12
Заинтересирани сте за огласот?
1/12
PDF
24.900 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Linde
Модел:  H 25 D-02
Тип:  дизел вилушкар
Година на производство:  2017
Работни часови:  11531 м/ч
Носивост:  2500 кг
Вкупна тежина:  4030 кг
Тип на јарбол:  триплекс
Локација:  Чехија Červená Voda
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  49611
Опис
Висина на подигање:  5.02 м
Мотор
Гориво:  дизел
Оски
Оски:  2
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Дизел вилушкар Linde H 25 D-02

Чешки
značka motoru: VW
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Linde H 25 D-02 13.900 € Дизел вилушкар 2016 19230 м/ч Чехија, Červená Voda
Linde H 20 T 11.900 € Дизел вилушкар 2015 16415 м/ч Чехија, Červená Voda
Still RX 20-20 P 17.900 € Дизел вилушкар 2017 6969 м/ч Чехија, Červená Voda
Linde H 25 D EVO 392-02 25.500 € Дизел вилушкар 2017 6100 м/ч Германија, Friedberg-Derching