Дизел вилушкар Linde H 50

PDF
дизел вилушкар Linde H 50
дизел вилушкар Linde H 50
дизел вилушкар Linde H 50 слика 2
дизел вилушкар Linde H 50 слика 3
дизел вилушкар Linde H 50 слика 4
дизел вилушкар Linde H 50 слика 5
дизел вилушкар Linde H 50 слика 6
дизел вилушкар Linde H 50 слика 7
дизел вилушкар Linde H 50 слика 8
дизел вилушкар Linde H 50 слика 9
Заинтересирани сте за огласот?
1/9
PDF
21.500 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Linde
Модел:  H 50
Тип:  дизел вилушкар
Работни часови:  11800 м/ч
Носивост:  5000 кг
Нето тежина:  6500 кг
Вкупна тежина:  11500 кг
Локација:  Германија Kunde
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  20843-381507510255
Оски
Оски:  2
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
Боја:  црвен, металик

Дополнителни информации — Дизел вилушкар Linde H 50

Германски
Tragkraft 5000 Kg
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Linde H80/900 19.900 € Дизел вилушкар 1997 8632 м/ч Германија, 17094 Pragsdorf
Linde H60T 22.950 € Дизел вилушкар 2016 16069 м/ч Германија, Dortmund
Linde H 25 D EVO 392-02 22.900 € Дизел вилушкар 2016 5622 м/ч Германија, Friedberg-Derching