Дизел вилушкар Linde H16D

PDF
дизел вилушкар Linde H16D
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Linde
Модел:  H16D
Тип:  дизел вилушкар
Локација:  Италија Montebello Vicentino (VI)
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  3624
Опис
Вкупни димензии:  должина - 2.15 м
Оски
Оски:  2
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Дизел вилушкар Linde H16D

Италијански
Codice: UNI003286
Matricola: 350E06024216
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Linde E20L-01 цена на барање Дизел вилушкар 2013 2000 кг Италија, Montebello Vicentino (VI)
Linde H45D цена на барање Дизел вилушкар 1997 4500 кг Италија, Montebello Vicentino (VI)
Linde H16D цена на барање Дизел вилушкар 2004 1600 кг Италија, Montebello Vicentino (VI)
Linde H80D-02 цена на барање Дизел вилушкар 2013 8000 кг Италија, Montebello Vicentino (VI)
Linde H30D цена на барање Дизел вилушкар 1994 3000 кг Италија, Montebello Vicentino (VI)
Linde H30D цена на барање Дизел вилушкар 2011 3000 кг Италија, Montebello Vicentino (VI)