Дизел вилушкар Linde H25D-01 (261) heftruck diesel triple

PDF
дизел вилушкар Linde H25D-01 (261) heftruck diesel triple
дизел вилушкар Linde H25D-01 (261) heftruck diesel triple
дизел вилушкар Linde H25D-01 (261) heftruck diesel triple слика 2
дизел вилушкар Linde H25D-01 (261) heftruck diesel triple слика 3
дизел вилушкар Linde H25D-01 (261) heftruck diesel triple слика 4
дизел вилушкар Linde H25D-01 (261) heftruck diesel triple слика 5
дизел вилушкар Linde H25D-01 (261) heftruck diesel triple слика 6
дизел вилушкар Linde H25D-01 (261) heftruck diesel triple слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
1/7
PDF
14.500 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Linde
Тип:  дизел вилушкар
Година на производство:  2011
Носивост:  2500 кг
Локација:  Белгија Oostrozebeke
Датум на објавување:  21.6.2024
Forkliftonline ID:  BK39568
Опис
Вкупни димензии:  височина - 5.5 м
Мотор
Гориво:  дизел
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Дизел вилушкар Linde H25D-01 (261) heftruck diesel triple

Англиски
type mast: triple / triple / 3 stage
zijverschijver / TDL / sideshift: ja / oui / yes
vorkenpositioner / positioneur des fourches / fork positioner: ja / oui / yes
condition: perfect / parfait / perfect
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Linde H50 D-02 30.000 € Дизел вилушкар 2012 16592 м/ч Белгија, ST.VITH
Linde H30D-02 EVO 18.750 € Дизел вилушкар 2018 5603 м/ч Белгија, Oostrozebeke
Linde H45D 15.810 € Дизел вилушкар 2011 18913 м/ч Полска, KUNÓW
Linde H80D 01 900 42.900 € Дизел вилушкар 2011 16458 м/ч Шпанија, Beniparrell