Дизел вилушкар Linde H30D

PDF
дизел вилушкар Linde H30D
дизел вилушкар Linde H30D
дизел вилушкар Linde H30D слика 2
дизел вилушкар Linde H30D слика 3
дизел вилушкар Linde H30D слика 4
дизел вилушкар Linde H30D слика 5
дизел вилушкар Linde H30D слика 6
дизел вилушкар Linde H30D слика 7
дизел вилушкар Linde H30D слика 8
дизел вилушкар Linde H30D слика 9
дизел вилушкар Linde H30D слика 10
дизел вилушкар Linde H30D слика 11
дизел вилушкар Linde H30D слика 12
дизел вилушкар Linde H30D слика 13
дизел вилушкар Linde H30D слика 14
дизел вилушкар Linde H30D слика 15
дизел вилушкар Linde H30D слика 16
дизел вилушкар Linde H30D слика 17
Заинтересирани сте за огласот?
1/17
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Linde
Модел:  H30D
Тип:  дизел вилушкар
Година на производство:  2015
Работни часови:  4398 м/ч
Носивост:  3000 кг
Тип на јарбол:  триплекс
Висина на подигање:  3.5 м
Локација:  Романија
Датум на објавување:  4.6.2024
Forkliftonline ID:  PA35287
Опис
Должина на вилушка:  1.2 м
Ширина на вилушки:  45 мм
Мотор
Гориво:  дизел
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
VIN:  F03424
Боја:  црвен

Дополнителни информации — Дизел вилушкар Linde H30D

Романски
Motostivuitor Linde H30D 03 EVO
Capacitate de ridicare 3 to
Anul fabricatiei 2015
Seria F03424
Motorizare Vw Diesel 4cil
Filtru Aer Suplimentar pe Ulei
Filtru Aer AIRCO suplimentar
Translatie-Side Schift NOU OM Linde
Furci noi 1200 x 100 x 45 mm
Ore functionare 4398 h
Catarg DUPLEX
Inaltime libera 2500 mm
Inaltime de ridicare 3500 mm
4 linii hidraulice
Anvelope super elastice 90% bune!
Lupa Albastra Linde OM
Sistem de pornire cu COD
Stare perfecta de functionare
Import recent Germania

Este disponibil imediat din stoc Hidromix 2003 Srl din Tg Mures
La facturare se va calcula curs EURO – RON conform BRD vanzare in cont.

Prețul NU contine TVA
Avem pe s0745823347

Str. 8 Martie, Nr. 59 - 540229 Targu-Mures, Judet Mures (Romania)
Ore de deschidere
Deschis intre 09:00 si 17:00
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Linde H 60 D цена на барање Дизел вилушкар 2012 6031 м/ч Романија, Târgu Mureș
Linde H 40 D цена на барање Дизел вилушкар 2012 9333 м/ч Романија
Linde E 25 L 387 24.500 € Дизел вилушкар 2015 7225 м/ч Германија, Friedberg-Derching
Still RX-70-16 цена на барање Дизел вилушкар 2015 5395 м/ч Романија
Linde H 70 D цена на барање Дизел вилушкар 2009 5122 м/ч Романија