Дизел вилушкар Linde H30D-01

PDF
дизел вилушкар Linde H30D-01
дизел вилушкар Linde H30D-01
дизел вилушкар Linde H30D-01 слика 2
дизел вилушкар Linde H30D-01 слика 3
дизел вилушкар Linde H30D-01 слика 4
дизел вилушкар Linde H30D-01 слика 5
дизел вилушкар Linde H30D-01 слика 6
дизел вилушкар Linde H30D-01 слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
1/7
PDF
16.750 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Linde
Модел:  H30D-01
Тип:  дизел вилушкар
Година на производство:  2011
Носивост:  3000 кг
Тип на јарбол:  триплекс
Висина на подигање:  5.5 м
Локација:  Белгија Oostrozebeke
Датум на објавување:  11.6.2024
Forkliftonline ID:  GW39758
Опис
Вкупни димензии:  височина - 5.5 м
Мотор
Гориво:  дизел
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Дизел вилушкар Linde H30D-01

Англиски
zijverschuiver / TDL / sideshift: ja / oui / yes
vorkenpositioner / positioneur des fourches / fork positioner: ja / oui / yes
condition: perfect / parfait / perfect
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Linde H50 D-02 30.000 € Дизел вилушкар 2012 16592 м/ч Белгија, ST.VITH
Linde H30D-02 EVO 18.750 € Дизел вилушкар 2018 5603 м/ч Белгија, Oostrozebeke