Дизел вилушкар Linde H50D-01

PDF
дизел вилушкар Linde H50D-01
дизел вилушкар Linde H50D-01
дизел вилушкар Linde H50D-01 слика 2
дизел вилушкар Linde H50D-01 слика 3
дизел вилушкар Linde H50D-01 слика 4
дизел вилушкар Linde H50D-01 слика 5
дизел вилушкар Linde H50D-01 слика 6
дизел вилушкар Linde H50D-01 слика 7
дизел вилушкар Linde H50D-01 слика 8
дизел вилушкар Linde H50D-01 слика 9
дизел вилушкар Linde H50D-01 слика 10
дизел вилушкар Linde H50D-01 слика 11
дизел вилушкар Linde H50D-01 слика 12
дизел вилушкар Linde H50D-01 слика 13
дизел вилушкар Linde H50D-01 слика 14
дизел вилушкар Linde H50D-01 слика 15
Заинтересирани сте за огласот?
1/15
PDF
11.900 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Linde
Модел:  H50D-01
Тип:  дизел вилушкар
Година на производство:  2010
Работни часови:  15983 м/ч
Носивост:  5000 кг
Локација:  Холандија
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  4511027
Мотор
Гориво:  дизел
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Дизел вилушкар Linde H50D-01

Холандски
Heftmast: Duplex
Banden: Volrubber
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Linde H35D-01 12.900 € Дизел вилушкар 2011 12812 м/ч Холандија, Winterswijk
Linde H30 Diesel 12.950 € Дизел вилушкар 2012 7414 м/ч Холандија, Geleen
Linde H60T (396) цена на барање Дизел вилушкар 2010 12267 м/ч Холандија, Haaksbergen
Still R70-60 12.900 € Дизел вилушкар 2011 19123 м/ч Холандија
Linde E25HL-600 10.900 € Електричен вилушкар 2016 15871 м/ч Холандија
Linde H30D (393) цена на барање Дизел вилушкар 2009 14774 м/ч Холандија, Haaksbergen