Дизел вилушкар Manitou M26-4

PDF
дизел вилушкар Manitou M26-4
дизел вилушкар Manitou M26-4
дизел вилушкар Manitou M26-4 слика 2
дизел вилушкар Manitou M26-4 слика 3
дизел вилушкар Manitou M26-4 слика 4
дизел вилушкар Manitou M26-4 слика 5
дизел вилушкар Manitou M26-4 слика 6
дизел вилушкар Manitou M26-4 слика 7
дизел вилушкар Manitou M26-4 слика 8
дизел вилушкар Manitou M26-4 слика 9
дизел вилушкар Manitou M26-4 слика 10
дизел вилушкар Manitou M26-4 слика 11
дизел вилушкар Manitou M26-4 слика 12
Заинтересирани сте за огласот?
1/12
PDF
19.500 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Manitou
Модел:  M26-4
Тип:  дизел вилушкар
Година на производство:  2007
Тип на јарбол:  триплекс
Висина на подигање:  7 м
Локација:  Романија
Датум на објавување:  5.6.2024
Forkliftonline ID:  PR35523
Можност за лизинг: 
Можно е купување на кредит: 
Мотор
Гориво:  дизел
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
Боја:  црвен

Дополнителни информации — Дизел вилушкар Manitou M26-4

Романски
- diesel, 4x4, tractiune integrala la nevoie

- cauciucuri pentru teren accidentat

- an 2007, functioneaza foarte bine

- triplex ridica la 7 m
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Daewoo G 33 P3 6.500 € Дизел вилушкар 2008 8500 м/ч Романија, Bihor
Manitou M 26-4 8.000 US$ Дизел вилушкар 2003 Украина, Забужжя
Linde H 70 D цена на барање Дизел вилушкар 2009 5122 м/ч Романија
Semax P45L-D 21.400 € Дизел вилушкар 2002 4500 кг Романија, Galați
Linde H40 11.000 € Дизел вилушкар 2004 Романија, Borș