Дизел вилушкар Still R70-50

PDF
дизел вилушкар Still R70-50
дизел вилушкар Still R70-50
дизел вилушкар Still R70-50 слика 2
дизел вилушкар Still R70-50 слика 3
дизел вилушкар Still R70-50 слика 4
дизел вилушкар Still R70-50 слика 5
дизел вилушкар Still R70-50 слика 6
дизел вилушкар Still R70-50 слика 7
дизел вилушкар Still R70-50 слика 8
дизел вилушкар Still R70-50 слика 9
Заинтересирани сте за огласот?
1/9
PDF
16.900 €
Нето цена
20.111 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Still
Модел:  R70-50
Тип:  дизел вилушкар
Година на производство:  2008
Носивост:  5000 кг
Тип на јарбол:  дуплекс со слободен од
Висина на подигање:  4.8 м
Должина на вилушка:  2.4 м
Локација:  Романија Ghimbav
Датум на објавување:  4.6.2024
Forkliftonline ID:  RK38286
Опис
Слободен од:  1900 мм
Мотор
Гориво:  дизел
Менувач
Тип:  PowerShift
Број на преноси:  2
Оски
Оски:  2
Кабина
Авто греач: 
Грејач на кабина: 
Состојба
Состојба:  половни
Гаранција::  3 месеца
Дополнителни информации
Боја:  портокалов

Дополнителни информации — Дизел вилушкар Still R70-50

Романски
Motostivuitor diesel Still R70-50:

- An de fabricare: 2008
- Ore de functionare: 6433
- Capacitate de ridicare: 5.000 kg
- Catarg tip Duplex cu o înălțime maximă de ridicare de 4.800 mm
- Cabină închisă și încălzită
- Anvelope față-spate pline
- Distribuitor cu 4 manete și 4 linii hidraulice
- Sistem de translație laterală a furcilor
- Poziționator de furci hidraulic
- Garanție: 3 luni sau 250 de ore
- Carte ISCIR
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Yale GDP40VX5 14.800 € Дизел вилушкар 2007 9827 м/ч Романија
Still RX 70-16 цена на барање Дизел вилушкар 2011 7700 м/ч Романија
Still R70-50 16.980 € Дизел вилушкар 2009 7045 м/ч Германија, Bremen
Linde H45D 01 17.000 € Дизел вилушкар 2010 10500 м/ч Романија
Manitou M26-4 19.500 € Дизел вилушкар 2007 дизел Романија