Дизел вилушкар Still RX20-15

PDF
дизел вилушкар Still RX20-15
дизел вилушкар Still RX20-15
дизел вилушкар Still RX20-15 слика 2
дизел вилушкар Still RX20-15 слика 3
дизел вилушкар Still RX20-15 слика 4
дизел вилушкар Still RX20-15 слика 5
дизел вилушкар Still RX20-15 слика 6
дизел вилушкар Still RX20-15 слика 7
дизел вилушкар Still RX20-15 слика 8
дизел вилушкар Still RX20-15 слика 9
дизел вилушкар Still RX20-15 слика 10
дизел вилушкар Still RX20-15 слика 11
дизел вилушкар Still RX20-15 слика 12
дизел вилушкар Still RX20-15 слика 13
Заинтересирани сте за огласот?
1/13
PDF
5.900 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Still
Модел:  RX20-15
Тип:  дизел вилушкар
Година на производство:  2006
Работни часови:  1423 м/ч
Носивост:  1500 кг
Висина на подигање:  5.43 м
Локација:  Холандија
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  4511197
Мотор
Гориво:  електро
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Дизел вилушкар Still RX20-15

Холандски
Heftmast: Triplex
Banden: Volrubber
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Still R70-50 12.000 € Дизел вилушкар 2008 7233 м/ч Холандија, Enschede
Still R70-60 12.900 € Дизел вилушкар 2011 19123 м/ч Холандија
Hyster J2.50XM цена на барање Дизел вилушкар 2006 4240 м/ч Холандија, Rotterdam
Still RX60-40 12.950 € Дизел вилушкар 2011 9862 м/ч Холандија
Doosan G18S-2 цена на барање Дизел вилушкар 2006 4125 м/ч Холандија, Haaksbergen