Дизел вилушкар Svetruck 1260 32

PDF
дизел вилушкар Svetruck 1260 32
дизел вилушкар Svetruck 1260 32
дизел вилушкар Svetruck 1260 32 слика 2
дизел вилушкар Svetruck 1260 32 слика 3
дизел вилушкар Svetruck 1260 32 слика 4
дизел вилушкар Svetruck 1260 32 слика 5
дизел вилушкар Svetruck 1260 32 слика 6
дизел вилушкар Svetruck 1260 32 слика 7
дизел вилушкар Svetruck 1260 32 слика 8
дизел вилушкар Svetruck 1260 32 слика 9
дизел вилушкар Svetruck 1260 32 слика 10
дизел вилушкар Svetruck 1260 32 слика 11
дизел вилушкар Svetruck 1260 32 слика 12
дизел вилушкар Svetruck 1260 32 слика 13
дизел вилушкар Svetruck 1260 32 слика 14
дизел вилушкар Svetruck 1260 32 слика 15
дизел вилушкар Svetruck 1260 32 слика 16
дизел вилушкар Svetruck 1260 32 слика 17
дизел вилушкар Svetruck 1260 32 слика 18
Заинтересирани сте за огласот?
1/18
PDF
26.900 €
Нето цена
32.818 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Svetruck
Модел:  1260 32
Тип:  дизел вилушкар
Година на производство:  1991
Работни часови:  24445 м/ч
Нето тежина:  15900 кг
Локација:  Естонија Padise
Датум на објавување:  4.6.2024
Forkliftonline ID:  AG40430
Оски
Оски:  2
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Дизел вилушкар Svetruck 1260 32

Естонски
Restored
Very good condition
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Svetruck 15120-35 цена на барање Дизел вилушкар 1994 22000 м/ч Данска, Odder
Svetruck 10-60 /30 цена на барање Дизел вилушкар 1995 19150 м/ч Шпанија, Girona
Svetruck 16120-38 цена на барање Дизел вилушкар 1995 20036 м/ч Данска, Odder