Дизел вилушкар Toyota 02-3FD35

PDF
дизел вилушкар Toyota 02-3FD35
дизел вилушкар Toyota 02-3FD35
дизел вилушкар Toyota 02-3FD35 слика 2
дизел вилушкар Toyota 02-3FD35 слика 3
дизел вилушкар Toyota 02-3FD35 слика 4
дизел вилушкар Toyota 02-3FD35 слика 5
дизел вилушкар Toyota 02-3FD35 слика 6
дизел вилушкар Toyota 02-3FD35 слика 7
дизел вилушкар Toyota 02-3FD35 слика 8
дизел вилушкар Toyota 02-3FD35 слика 9
дизел вилушкар Toyota 02-3FD35 слика 10
дизел вилушкар Toyota 02-3FD35 слика 11
дизел вилушкар Toyota 02-3FD35 слика 12
дизел вилушкар Toyota 02-3FD35 слика 13
дизел вилушкар Toyota 02-3FD35 слика 14
дизел вилушкар Toyota 02-3FD35 слика 15
дизел вилушкар Toyota 02-3FD35 слика 16
Заинтересирани сте за огласот?
1/16
PDF
4.500 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Toyota
Модел:  02-3FD35
Тип:  дизел вилушкар
Година на производство:  1987
Работни часови:  1657 м/ч
Носивост:  3500 кг
Тип на јарбол:  стандард
Висина на подигање:  3.5 м
Локација:  Полска Skwierzyna,Trzebiszewo
Датум на објавување:  12.6.2024
Forkliftonline ID:  PX36022
Опис
Должина на вилушка:  1.2 м
Мотор
Гориво:  дизел
Оски
Оски:  2
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
VIN:  3FD35-16118
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Toyota 3FD60 6t 8.900 € Дизел вилушкар 1988 8258 м/ч Полска, Wałcz
Toyota FG18 4.900 € Дизел вилушкар 1984 4390 м/ч Украина, с. Волиця
Toyota 7FBEST10 16.950 € Дизел вилушкар 2021 1329 м/ч Полска, Jaktorów
Toyota 02-8FDF25 20.460 € Дизел вилушкар 2018 1700 м/ч Полска, KUNÓW
Toyota 02-8FDF25 20.930 € Дизел вилушкар 2018 2003 м/ч Полска, KUNÓW
Toyota 02-8FGF20 5.000 € Дизел вилушкар 2009 9878 м/ч Полска, Trzebiszewo