Дизел вилушкар Toyota 02-8FDF25 (239)

PDF
дизел вилушкар Toyota 02-8FDF25 (239)
дизел вилушкар Toyota 02-8FDF25 (239)
дизел вилушкар Toyota 02-8FDF25 (239) слика 2
дизел вилушкар Toyota 02-8FDF25 (239) слика 3
дизел вилушкар Toyota 02-8FDF25 (239) слика 4
дизел вилушкар Toyota 02-8FDF25 (239) слика 5
дизел вилушкар Toyota 02-8FDF25 (239) слика 6
дизел вилушкар Toyota 02-8FDF25 (239) слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
1/7
PDF
13.250 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Toyota
Модел:  02-8FDF25 (239)
Тип:  дизел вилушкар
Година на производство:  2013
Работни часови:  7996 м/ч
Носивост:  2500 кг
Тип на јарбол:  триплекс
Висина на подигање:  6 м
Локација:  Белгија Oostrozebeke
Датум на објавување:  21.6.2024
Forkliftonline ID:  YV40299
Опис
Вкупни димензии:  височина - 6 м
Мотор
Гориво:  дизел
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Дизел вилушкар Toyota 02-8FDF25 (239)

Англиски
zijverschuiver / TDL / sideshift: ja / oui / yes
vorkenpositioner / positioneur des fourches / fork positioner: ja / oui / yes
condition: perfect / parfait
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Toyota 02-8FDJF35 14.000 € Дизел вилушкар 2014 5894 м/ч Белгија, Waregem
Toyota 02-7FD35 цена на барање Дизел вилушкар 2011 11870 м/ч Белгија, AALST
Toyota 06-8FD25F 16.600 € Дизел вилушкар 2015 8013 м/ч Белгија, Waregem
Toyota 06-8FD15F 14.500 € Дизел вилушкар 2016 4225 м/ч Белгија, Waregem
Yale GDP35VX 14.200 € Дизел вилушкар 2013 5364 м/ч Белгија, AALST
Toyota 52-8FDJF35 16.600 € Дизел вилушкар 2008 6545 м/ч Белгија, Waregem