Дизел вилушкар Toyota 02-8FDF30

PDF
дизел вилушкар Toyota 02-8FDF30
дизел вилушкар Toyota 02-8FDF30
дизел вилушкар Toyota 02-8FDF30 слика 2
дизел вилушкар Toyota 02-8FDF30 слика 3
дизел вилушкар Toyota 02-8FDF30 слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
1/4
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Toyota
Модел:  02-8FDF30
Тип:  дизел вилушкар
Година на производство:  2013
Работни часови:  3100 м/ч
Носивост:  3000 кг
Нето тежина:  5150 кг
Тип на јарбол:  триплекс
Локација:  Холандија RAAMSDONKSVEER
Датум на објавување:  5.6.2024
Каталошки број на продавачот:  LY63
Опис
Висина на подигање:  6 м
Вкупни димензии:  2.9 м × 1.25 м × 2.85 м
Мотор
Гориво:  дизел
Оски
Оски:  2
Прва оска:  2 x / Superelastik
Задна оска:  2 x / Superelastik
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Дизел вилушкар Toyota 02-8FDF30

Германски
Interne Nr: LY63
Gabelträger: mm
Gabeln: 1200 x 0 x 0 mm
Baubreite: 1250 mm
Anbaugeräte: Seitenschieber
Sonderausstattung: 4. Ventil
installation height: 2850
Fahrzeugdaten
Mastdaten
Hubhöhe: 6000 mm
Abmessungen
Bauhöhe: 2850 mm
Batterie & Ladegerät
Beschreibung & Sonderausstattung
Piped
Beschreibung
roadworthy
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Toyota 7FBMf50 29.000 € Дизел вилушкар 2012 2200 м/ч Холандија, Sittard
Toyota 52-8FDF30 цена на барање Дизел вилушкар 2009 17400 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Jungheinrich EFG430k цена на барање Дизел вилушкар 2013 4520 м/ч Холандија, Zaltbommel
Toyota 7FBMF35 цена на барање Дизел вилушкар 2010 триплекс Холандија, Ettenleur
Carer F60H цена на барање Дизел вилушкар 2013 8509 м/ч Холандија, Haaksbergen