Дизел вилушкар Toyota 62-7FDF25

PDF
дизел вилушкар Toyota 62-7FDF25
дизел вилушкар Toyota 62-7FDF25
дизел вилушкар Toyota 62-7FDF25 слика 2
дизел вилушкар Toyota 62-7FDF25 слика 3
дизел вилушкар Toyota 62-7FDF25 слика 4
дизел вилушкар Toyota 62-7FDF25 слика 5
дизел вилушкар Toyota 62-7FDF25 слика 6
дизел вилушкар Toyota 62-7FDF25 слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
1/7
PDF
10.750 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Toyota
Модел:  62-7FDF25
Тип:  дизел вилушкар
Година на производство:  2002
Носивост:  2500 кг
Тип на јарбол:  дуплекс
Локација:  Белгија Oostrozebeke
Датум на објавување:  вчера
Forkliftonline ID:  QF39495
Опис
Вкупни димензии:  височина - 4 м
Мотор
Гориво:  дизел
Оски
Оски:  2
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Дизел вилушкар Toyota 62-7FDF25

Англиски
zijverschuiver / TDL / sideshift: ja / oui / yes
condition: heel goed / très bon / very good
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Toyota 62-7FDF30 10.750 € Дизел вилушкар 2005 3000 кг Белгија, Oostrozebeke
Toyota 62-7FDF30 цена на барање Дизел вилушкар 2002 5462 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Toyota 8 FD F 25 23.900 € Дизел вилушкар 1200 м/ч дизел Белгија, Sint Katelijne Waver
Toyota 8FBMKT25 цена на барање Дизел вилушкар 2017 2461 м/ч Белгија, BEVEREN (WAAS)