Дизел вилушкар Toyota Dantruck - 9690DD

PDF
дизел вилушкар Toyota Dantruck - 9690DD
дизел вилушкар Toyota Dantruck - 9690DD
дизел вилушкар Toyota Dantruck - 9690DD слика 2
дизел вилушкар Toyota Dantruck - 9690DD слика 3
дизел вилушкар Toyota Dantruck - 9690DD слика 4
дизел вилушкар Toyota Dantruck - 9690DD слика 5
дизел вилушкар Toyota Dantruck - 9690DD слика 6
дизел вилушкар Toyota Dantruck - 9690DD слика 7
дизел вилушкар Toyota Dantruck - 9690DD слика 8
дизел вилушкар Toyota Dantruck - 9690DD слика 9
дизел вилушкар Toyota Dantruck - 9690DD слика 10
дизел вилушкар Toyota Dantruck - 9690DD слика 11
дизел вилушкар Toyota Dantruck - 9690DD слика 12
дизел вилушкар Toyota Dantruck - 9690DD слика 13
Заинтересирани сте за огласот?
1/13
PDF
26.900 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Toyota
Модел:  Dantruck - 9690DD
Тип:  дизел вилушкар
Година на производство:  2007
Работни часови:  8500 м/ч
Носивост:  9000 кг
Тип на јарбол:  триплекс
Висина на подигање:  5 м
Локација:  Романија Ghimbav
Датум на објавување:  4.6.2024
Forkliftonline ID:  PY4330
Опис
Слободен од:  1500 мм
Должина на вилушка:  2.4 м
Мотор
Марка:  Perkins
Сила:  152 кс (112 kW)
Гориво:  дизел
Оски
Оски:  2
Кабина
Авто греач: 
Грејач на кабина: 
Состојба
Состојба:  половни
Гаранција::  3 месеца
Дополнителни информации
Боја:  портокалов

Дополнителни информации — Дизел вилушкар Toyota Dantruck - 9690DD

Романски
Motostivuitor diesel Toyota Dantruck - 9690DD:

- An de fabricare: 2007
- Capacitate de ridicare: 9.000 kg
- Catarg tip Triplex cu o înălțime maximă de ridicare de 5000 mm
- Cabină închisă și încălzită
- Anvelope față-spate pline reprofilate
- Distribuitor cu 4 manete și 4 linii hidraulice
- Poziționator de furci hidraulic
- Garanție: 3 luni sau 250 ore de funcționare
- Carte ISCIR + expertiză tehnică (efectuată în Iunie 2022)
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Yale GDP40VX5 14.800 € Дизел вилушкар 2007 9827 м/ч Романија
Cesab 250 D 10.500 € Дизел вилушкар 2007 5392 м/ч Романија
Daewoo G 33 P3 6.500 € Дизел вилушкар 2008 8500 м/ч Романија, Bihor