Дизел вилушкар Yale ERP16VF

PDF
дизел вилушкар Yale ERP16VF
дизел вилушкар Yale ERP16VF
дизел вилушкар Yale ERP16VF слика 2
дизел вилушкар Yale ERP16VF слика 3
дизел вилушкар Yale ERP16VF слика 4
дизел вилушкар Yale ERP16VF слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Yale
Модел:  ERP16VF
Тип:  дизел вилушкар
Година на производство:  2017
Работни часови:  8066 м/ч
Носивост:  1600 кг
Нето тежина:  3840 кг
Тип на јарбол:  триплекс
Локација:  Холандија RAAMSDONKSVEER
Датум на објавување:  5.6.2024
Каталошки број на продавачот:  ME62
Опис
Висина на подигање:  7 м
Вкупни димензии:  2.1 м × 1.12 м × 3 м
Мотор
Гориво:  електро
Капацитет на батерија:  750 Ah
Оски
Прва оска:  2 x / Superelastik
Задна оска:  2 x / Superelastik
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Дизел вилушкар Yale ERP16VF

Германски
Interne Nr: ME62
Gabelträger: mm
Gabeln: 1000 x 0 x 0 mm
Baubreite: 1120 mm
Batterie Volt: 48 V
Batterie Baujahr: 2017
Anbaugeräte: Seitenschieber
Sonderausstattung: Vollfreihub
installation height: 3000
Fahrzeugdaten
Mastdaten
Hubhöhe: 7000 mm
Abmessungen
Bauhöhe: 3000 mm
Batterie & Ladegerät
Beschreibung & Sonderausstattung
Integral
Beschreibung
roadworthy
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Yale GDP40VX6 цена на барање Дизел вилушкар 2017 18215 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Yale GDP40VX5 цена на барање Дизел вилушкар 2016 10114 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Yale GDP40VX6 цена на барање Дизел вилушкар 2016 14117 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Yale GDP25VX цена на барање Дизел вилушкар 2017 5643 м/ч Холандија, Marrum
Yale GDP35VX цена на барање Дизел вилушкар 2015 6035 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Yale GDP20LX E2200 цена на барање Дизел вилушкар 2016 12864 м/ч Холандија, Amsterdam