Дизел вилушкар Yale Veracitor 70VX - GDP70VX V2740

PDF
дизел вилушкар Yale Veracitor 70VX - GDP70VX V2740
дизел вилушкар Yale Veracitor 70VX - GDP70VX V2740
дизел вилушкар Yale Veracitor 70VX - GDP70VX V2740 слика 2
дизел вилушкар Yale Veracitor 70VX - GDP70VX V2740 слика 3
дизел вилушкар Yale Veracitor 70VX - GDP70VX V2740 слика 4
дизел вилушкар Yale Veracitor 70VX - GDP70VX V2740 слика 5
дизел вилушкар Yale Veracitor 70VX - GDP70VX V2740 слика 6
дизел вилушкар Yale Veracitor 70VX - GDP70VX V2740 слика 7
дизел вилушкар Yale Veracitor 70VX - GDP70VX V2740 слика 8
дизел вилушкар Yale Veracitor 70VX - GDP70VX V2740 слика 9
дизел вилушкар Yale Veracitor 70VX - GDP70VX V2740 слика 10
дизел вилушкар Yale Veracitor 70VX - GDP70VX V2740 слика 11
дизел вилушкар Yale Veracitor 70VX - GDP70VX V2740 слика 12
дизел вилушкар Yale Veracitor 70VX - GDP70VX V2740 слика 13
Заинтересирани сте за огласот?
1/13
PDF
23.900 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Yale
Тип:  дизел вилушкар
Година на производство:  2016
Работни часови:  14428 м/ч
Носивост:  7000 кг
Висина на подигање:  3.4 м
Локација:  Холандија
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  4511022
Мотор
Гориво:  дизел
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Дизел вилушкар Yale Veracitor 70VX - GDP70VX V2740

Холандски
Heftmast: Duplex
Banden: Volrubber
Gewicht: 10.350 kg
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Yale ERP25VL 9.900 € Дизел вилушкар 2017 8350 м/ч Холандија
Yale GDP40VX5 цена на барање Дизел вилушкар 2016 10114 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Yale GDP40VX6 цена на барање Дизел вилушкар 2016 14117 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Yale GDP20LX E2200 цена на барање Дизел вилушкар 2016 12864 м/ч Холандија, Amsterdam
Yale GDP30VX 27.500 € Дизел вилушкар 2016 1700 м/ч Холандија, Sittard
Yale GDP35VX цена на барање Дизел вилушкар 2015 6698 м/ч Холандија, Raamsdonksveer