Едношинска дигалка

PDF
едношинска дигалка
едношинска дигалка
едношинска дигалка слика 2
едношинска дигалка слика 3
едношинска дигалка слика 4
едношинска дигалка слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
6.000 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  едношинска дигалка
Носивост:  7500 кг
Нето тежина:  1540 кг
Вкупна тежина:  9040 кг
Локација:  Португалија Ramalhal
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  1156
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Едношинска дигалка

Англиски
Weight: 1540 kg

Capacity: 7.5 tons

Quantity in Stock: 2

engine rpm: 1500

VICINAY 7.5 ton single girder winch.
Peso: 1540 kg

Capacidade: 7,5 ton

Guincho VICINAY de 7,5 ton para monoviga.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

CXT 500 5.500 € Едношинска дигалка 8000 кг Португалија, Ramalhal
Demag 2.000 € Едношинска дигалка 2000 кг Португалија, Ramalhal
Stahl STAHL 16.500 € Едношинска дигалка 1990 Португалија, Marinha Grande
Stahl STAHL 30.000 € Едношинска дигалка 2008 Португалија, Marinha Grande
Beasein 490 € Едношинска дигалка Франција, Pinsaguel