Едношинска дигалка CXT 500

PDF
едношинска дигалка CXT 500
едношинска дигалка CXT 500
едношинска дигалка CXT 500 слика 2
едношинска дигалка CXT 500 слика 3
едношинска дигалка CXT 500 слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
1/4
PDF
5.500 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  едношинска дигалка
Носивост:  8000 кг
Нето тежина:  735 кг
Вкупна тежина:  8735 кг
Локација:  Португалија Ramalhal
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  1157
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Едношинска дигалка CXT 500

Англиски
Weight: 735 kg

Capacity: 8 ton

Quantity in Stock: 2

engine rpm: 1500

Konecranes CXT 500 8 ton winch.
Peso: 735 kg

Capacidade: 8 ton

Guincho Konecranes CXT 500 de 8 ton.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Demag 2.000 € Едношинска дигалка 2000 кг Португалија, Ramalhal
Stahl STAHL 16.500 € Едношинска дигалка 1990 Португалија, Marinha Grande
Stahl STAHL 30.000 € Едношинска дигалка 2008 Португалија, Marinha Grande
Beasein 490 € Едношинска дигалка Франција, Pinsaguel