Огласот Електричен палетар Jungheinrich ERE 225 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
електричен палетар Jungheinrich ERE 120 Jungheinrich ERE 120 2.800 € Електричен палетар 2020 3149 м/ч Шпанија, Barcelona
електричен палетар Jungheinrich ECE 225 Jungheinrich ECE 225 3.300 € Електричен палетар 2016 3019 м/ч Шпанија, Barcelona
електричен палетар Jungheinrich EJE C20 Jungheinrich EJE C20 1.900 € Електричен палетар 2018 3341 м/ч Шпанија, Barcelona
електричен палетар Jungheinrich EJE C20 Jungheinrich EJE C20 1.800 € Електричен палетар 2018 517 м/ч Шпанија, Barcelona
електричен палетар Jungheinrich EJE C20 Jungheinrich EJE C20 1.800 € Електричен палетар 2018 3375 м/ч Шпанија, Barcelona
електричен палетар Jungheinrich ERE 225
Продадено
електричен палетар Jungheinrich ERE 225
електричен палетар Jungheinrich ERE 225 слика 2
електричен палетар Jungheinrich ERE 225 слика 3
електричен палетар Jungheinrich ERE 225 слика 4
електричен палетар Jungheinrich ERE 225 слика 5
електричен палетар Jungheinrich ERE 225 слика 6
електричен палетар Jungheinrich ERE 225 слика 7
1/7
Марка:  Jungheinrich
Модел:  ERE 225
Тип:  електричен палетар
Година на производство:  2020
Работни часови:  1319 м/ч
Носивост:  2500 кг
Локација:  Шпанија Barcelona
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  6730
Мотор
Капацитет на батерија:  375 Ah
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Електричен палетар Jungheinrich ERE 225

Шпански
Horquilla: 1.150 x 550 mm
Cargador: 24 v
Muy buen estado
Bateria al 93%
Dirección eléctrica
Електрични палетари Jungheinrich
Резултати од пребарување: 148 огласа
Прикажи
Претплати се