Електричен палетар Jungheinrich ERE225

PDF
електричен палетар Jungheinrich ERE225
електричен палетар Jungheinrich ERE225
електричен палетар Jungheinrich ERE225 слика 2
електричен палетар Jungheinrich ERE225 слика 3
електричен палетар Jungheinrich ERE225 слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
1/4
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Jungheinrich
Модел:  ERE225
Тип:  електричен палетар
Година на производство:  2014
Работни часови:  5354 м/ч
Носивост:  2500 кг
Локација:  Холандија ZALTBOMMEL
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  14734
Опис
Ширина на вилушки:  540 мм
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Jungheinrich EJE120 цена на барање Електричен палетар 2014 3100 м/ч Холандија, Zaltbommel
Jungheinrich EJE220 цена на барање Електричен палетар 2014 2535 м/ч Холандија, Zaltbommel
Jungheinrich EJE220 цена на барање Електричен палетар 2014 4436 м/ч Холандија, Zaltbommel
Jungheinrich EJD220 цена на барање Електричен палетар 2015 9150 м/ч Холандија, Zaltbommel
Jungheinrich EJE C20 цена на барање Електричен палетар 2015 4428 м/ч Холандија, Zaltbommel
Jungheinrich EJE C20 цена на барање Електричен палетар 2013 2000 кг Холандија, Zaltbommel