Огласот Електричен палетар Linde T 18 ION е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
електричен палетар Linde T 30-01 Linde T 30-01 4.650 € Електричен палетар 2016 3257 м/ч Германија, Chemnitz
електричен палетар Linde T 20 SF 1154 Linde T 20 SF 1154 990 € Електричен палетар 2018 4472 м/ч Германија, Friedberg-Derching
електричен палетар Linde T 20 SF 1154-00 Linde T 20 SF 1154-00 1.750 € Електричен палетар 2017 5410 м/ч Германија, Friedberg-Derching
електричен палетар Linde T 25 R ION 1154 Linde T 25 R ION 1154 2.800 € Електричен палетар 2017 8699 м/ч Германија, Friedberg-Derching
електричен палетар Linde T16 Linde T16 1.950 € Електричен палетар 2017 4966 м/ч Германија, Wermelskirchen
електричен палетар Linde T 18 ION
Продадено
електричен палетар Linde T 18 ION
електричен палетар Linde T 18 ION слика 2
електричен палетар Linde T 18 ION слика 3
електричен палетар Linde T 18 ION слика 4
електричен палетар Linde T 18 ION слика 5
1/5
Марка:  Linde
Модел:  T 18 ION
Тип:  електричен палетар
Година на производство:  2017
Работни часови:  3412 м/ч
Носивост:  1800 кг
Нето тежина:  350 кг
Локација:  Германија Chemnitz
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  FZ64434/4510746
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Електричен палетар Linde T 18 ION

Англиски
Load Centre: 600 mm
Forks: 1600 x 165 x 55 mm
Front Tyres: Polyurethane
Details: Tandemlastrollen Polyurethan
Price excl. VAT: 1,250 EUR
Електрични палетари Linde
Резултати од пребарување: 288 огласа
Прикажи
Претплати се