Електричен палетар Linde T16L

PDF
електричен палетар Linde T16L
електричен палетар Linde T16L
електричен палетар Linde T16L слика 2
електричен палетар Linde T16L слика 3
електричен палетар Linde T16L слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
1/4
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Linde
Модел:  T16L
Тип:  електричен палетар
Година на производство:  2014
Работни часови:  924 м/ч
Носивост:  1600 кг
Локација:  Холандија ZALTBOMMEL
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  14642
Опис
Ширина на вилушки:  560 мм
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Електричен палетар Linde T16L

Англиски
Mast: 1s75
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Linde T16 цена на барање Електричен палетар 2013 2372 м/ч Холандија, Zaltbommel
Linde T16 (1152) цена на барање Електричен палетар 2013 948 м/ч Холандија, Haaksbergen
Linde L12 (1172) цена на барање Електричен палетар 2015 2393 м/ч Холандија, Haaksbergen
Linde T20 (1152) цена на барање Електричен палетар 2015 3776 м/ч Холандија, Haaksbergen
Jungheinrich EJE220 цена на барање Електричен палетар 2014 2535 м/ч Холандија, Zaltbommel
Linde L12L-APi (133) цена на барање Електричен палетар 2015 3838 м/ч Холандија, Haaksbergen