Електричен палетар Toyota LPE220

PDF
електричен палетар Toyota LPE220
електричен палетар Toyota LPE220
електричен палетар Toyota LPE220 слика 2
електричен палетар Toyota LPE220 слика 3
електричен палетар Toyota LPE220 слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
1/4
PDF
6.255 €
26.900 PLN
Контактирајте го продавачот
Марка:  Toyota
Модел:  LPE220
Тип:  електричен палетар
Година на производство:  2020
Работни часови:  3214 м/ч
Локација:  Полска Jaktorów
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  UEQ0486705
Оски
Прва оска:  состојба на гумите 99 %
Задна оска:  состојба на гумите 99 %
Состојба
Состојба:  половни
Гаранција::  6 месеца

Дополнителни информации — Електричен палетар Toyota LPE220

Полски
Model description : Levio
Brand : Toyota
Model : LPE220
Year of manufacture : 2020
VAT : 23.00
Power type : Electric
Condition : Reconditioned, Remanufactured
General grade (1 min - 5 max) : 5
Internal stock no : UEQ0486705
Amount of previous owners : 1
Hours of use : 3214
Maximum lift capacity : 2500.00
Distance of centre of gravity : 60.00
Maximum lift height : 20.00
Fork length : 115.00
Tyre type : Cushion
Condition Info/Guarantee : 6 miesięcy
Charger voltage : 24.00
No. of steering wheels : 1
No. of drive wheels : 1
Front tyres remaining : 99
Rear tyres remaining : 99
Production country : SE
Certificates : CE
Gwarancja Toyota
Wózek przygotowany w serwisie TOYOTA Material Handling
Pełna historia serwisowa
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Toyota LWE200 5.093 € Електричен палетар 2020 1645 м/ч Полска, Jaktorów
Toyota LWE200 5.093 € Електричен палетар 2020 1716 м/ч Полска, Jaktorów
Toyota LWE 200 5.093 € Електричен палетар 2020 1711 м/ч Полска, Jaktorów
Toyota LPE200 5.093 € Електричен палетар 2021 2863 м/ч Полска, Jaktorów
Toyota LPE200 4.628 € Електричен палетар 2019 4353 м/ч Полска, Jaktorów
Toyota LPE200 4.628 € Електричен палетар 2018 5129 м/ч Полска, Jaktorów