Нови електричен вилушкар Dolphin DOLPHIN LI-ION

PDF
нови електричен вилушкар Dolphin DOLPHIN LI-ION
нови електричен вилушкар Dolphin DOLPHIN LI-ION
нови електричен вилушкар Dolphin DOLPHIN LI-ION слика 2
нови електричен вилушкар Dolphin DOLPHIN LI-ION слика 3
Заинтересирани сте за огласот?
1/3
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Dolphin
Модел:  DOLPHIN LI-ION
Тип:  електричен вилушкар
Година на производство:  2023
Тип на јарбол:  триплекс
Висина на подигање:  4.7 м
Локација:  Турција Karatay – KONYA
Датум на објавување:  5.6.2024
Forkliftonline ID:  DN36462
Опис
Брзина:  15 км/ч
Каросерија
Кутија за алат: 
Мотор
Капацитет на батерија:  280 Ah
Состојба
Состојба:  нов
Гаранција::  2 години
Документи
Дополнителни информации
Боја:  син

Дополнителни информации — Нови електричен вилушкар Dolphin DOLPHIN LI-ION

Турски
DOLPHIN LI-ION Lityum bataryalı elektrikli forklift. 3 ve 3.5 ton seçenekleri ile sizlerle.
80V/280Ah bataryası 5 sene garantilidir. 5 saat çalışma süresi, 2 saatte tam şarj.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Hangcha AE20Ci цена на барање Електричен вилушкар 2023 2000 кг Франција, Senlis