Електричен вилушкар Linde E 16 P

PDF
електричен вилушкар Linde E 16 P
електричен вилушкар Linde E 16 P
електричен вилушкар Linde E 16 P слика 2
електричен вилушкар Linde E 16 P слика 3
електричен вилушкар Linde E 16 P слика 4
електричен вилушкар Linde E 16 P слика 5
електричен вилушкар Linde E 16 P слика 6
електричен вилушкар Linde E 16 P слика 7
електричен вилушкар Linde E 16 P слика 8
електричен вилушкар Linde E 16 P слика 9
електричен вилушкар Linde E 16 P слика 10
електричен вилушкар Linde E 16 P слика 11
електричен вилушкар Linde E 16 P слика 12
Заинтересирани сте за огласот?
1/12
PDF
13.900 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Linde
Модел:  E 16 P
Тип:  електричен вилушкар
Година на производство:  2015
Работни часови:  7125 м/ч
Носивост:  1600 кг
Вкупна тежина:  3169 кг
Тип на јарбол:  дуплекс
Локација:  Чехија Červená Voda
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  50825
Опис
Висина на подигање:  2.8 м
Мотор
Капацитет на батерија:  625 Ah
Оски
Оски:  2
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Linde E 16 P 13.900 € Електричен вилушкар 2015 7633 м/ч Чехија, Červená Voda
Linde E 16 P-02 12.700 € Електричен вилушкар 2016 4612 м/ч Чехија, Červená Voda
Linde E 20 PH-02 12.900 € Електричен вилушкар 2017 9730 м/ч Чехија, Červená Voda
Linde E 30 HL/600-01 21.900 € Електричен вилушкар 2015 9269 м/ч Чехија, Červená Voda
Jungheinrich EFG 320 13.400 € Електричен вилушкар 2015 11685 м/ч Чехија, Červená Voda
Caterpillar 2EPC6000 14.900 € Електричен вилушкар 2015 6140 м/ч Чехија, Červená Voda