Електричен вилушкар Linde E25-02 (244) heftruck elektrisch triple

PDF
електричен вилушкар Linde E25-02 (244) heftruck elektrisch triple
електричен вилушкар Linde E25-02 (244) heftruck elektrisch triple
електричен вилушкар Linde E25-02 (244) heftruck elektrisch triple слика 2
електричен вилушкар Linde E25-02 (244) heftruck elektrisch triple слика 3
електричен вилушкар Linde E25-02 (244) heftruck elektrisch triple слика 4
електричен вилушкар Linde E25-02 (244) heftruck elektrisch triple слика 5
електричен вилушкар Linde E25-02 (244) heftruck elektrisch triple слика 6
електричен вилушкар Linde E25-02 (244) heftruck elektrisch triple слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
1/7
PDF
8.750 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Linde
Тип:  електричен вилушкар
Година на производство:  2006
Носивост:  2500 кг
Локација:  Белгија Oostrozebeke
Датум на објавување:  21.6.2024
Forkliftonline ID:  LA40048
Опис
Вкупни димензии:  височина - 4 м
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Електричен вилушкар Linde E25-02 (244) heftruck elektrisch triple

Англиски
elektrisch / electrique / electrec: ja / oui / yes
batterijlader / chargeur / loader: ja / oui / yes
type mast: triple / triple / 3 stage
zijverschuiver / TDL / sideshift: ja / oui / yes
4 de hydraulische functie / 4 ième fonction hydraulique / 4 th hydraulic function: ja / oui / yes
condition: perfect / parfait / perfect
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Linde E20P-02 10.500 € Електричен вилушкар 2006 4670 м/ч Белгија, Oostrozebeke
Linde E20 6.900 € Електричен вилушкар 2006 2000 кг Романија, Becicherecu Mic
Linde E10 (334) цена на барање Електричен вилушкар 2006 6674 м/ч Холандија, Haaksbergen
Linde E20 /335/ V-3910 цена на барање Електричен вилушкар 2006 2000 кг Унгарија, Vecsés
Linde E25 /336/ V-3909 цена на барање Електричен вилушкар 2006 8061 м/ч Унгарија, Vecsés
Linde E30 02 600 12.900 € Електричен вилушкар 2006 11498 м/ч Шпанија, Beniparrell