Електричен вилушкар Linde LINDE H45T-02

PDF
електричен вилушкар Linde LINDE H45T-02
електричен вилушкар Linde LINDE H45T-02
електричен вилушкар Linde LINDE H45T-02 слика 2
електричен вилушкар Linde LINDE H45T-02 слика 3
електричен вилушкар Linde LINDE H45T-02 слика 4
електричен вилушкар Linde LINDE H45T-02 слика 5
електричен вилушкар Linde LINDE H45T-02 слика 6
електричен вилушкар Linde LINDE H45T-02 слика 7
електричен вилушкар Linde LINDE H45T-02 слика 8
Заинтересирани сте за огласот?
1/8
PDF
34.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Linde
Модел:  LINDE H45T-02
Тип:  електричен вилушкар
Година на производство:  2017
Работни часови:  15300 м/ч
Носивост:  4500 кг
Тип на јарбол:  триплекс
Висина на подигање:  5.86 м
Локација:  Полска Skwierzyna,Trzebiszewo
Датум на објавување:  12.6.2024
Forkliftonline ID:  BZ35587
Опис
Должина на вилушка:  1.5 м
Оски
Оски:  2
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
Боја:  црвен
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Linde H70D 33.490 € Дизел вилушкар 2018 16661 м/ч Полска, KUNÓW
Linde H25T-02 14.450 € Дизел вилушкар 2017 20000 м/ч Полска, Małkinia
Linde H25D-02 19.250.000 € Дизел вилушкар 2017 8107 м/ч Полска, Strzałkowo
Linde H35D-02 19.250.000 € Дизел вилушкар 2016 13987 м/ч Полска, Strzałkowo