Огласот Електричен вилушкар Still RX60-25 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
електричен вилушкар Still RX 20-18 / 6223 Still RX 20-18 / 6223 8.280 € Електричен вилушкар 2019 15834 м/ч Германија, Ludwigsfelde / Berlin
електричен вилушкар Still RX 20-20 P Still RX 20-20 P 15.900 € Електричен вилушкар 2019 6570 м/ч Германија, Bremen
електричен вилушкар Still RX 60-50/600 Still RX 60-50/600 38.000 € Електричен вилушкар 2019 8005 м/ч Германија, Bremen
електричен вилушкар Still RX60-35 Still RX60-35 цена на барање Електричен вилушкар 2019 8360 м/ч Германија, Crailsheim
електричен вилушкар Still RX 20-16 / 6221 Still RX 20-16 / 6221 10.680 € Електричен вилушкар 2019 15412 м/ч Германија, Ludwigsfelde / Berlin
електричен вилушкар Still RX60-25
Продадено
електричен вилушкар Still RX60-25
електричен вилушкар Still RX60-25 слика 2
електричен вилушкар Still RX60-25 слика 3
електричен вилушкар Still RX60-25 слика 4
1/4
Марка:  Still
Модел:  RX60-25
Тип:  електричен вилушкар
Година на производство:  2019
Работни часови:  10350 м/ч
Носивост:  2500 кг
Вкупна тежина:  3342 кг
Тип на јарбол:  триплекс
Локација:  Германија Stuhr
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  7296870
Опис
Вкупни димензии:  височина - 2.175 м
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Електричен вилушкар Still RX60-25

Германски
Preis: auf Anfrage Zwischenverkauf vorbehalten
Freihub: 1380 mm
Reifen: Superelastik
Batterie: Ja 80V 620Ah
Anbaugeräte: Seitenschieber
Zubehör: 4. Ventil Front Dach Heckscheibe, Einpedal, Mehrhebel, Seitenschieber integriert
Verfügbarkeit: sofort verfügbar