Електричен вилушкар Toyota 8FBMK20T

PDF
електричен вилушкар Toyota 8FBMK20T
електричен вилушкар Toyota 8FBMK20T
електричен вилушкар Toyota 8FBMK20T слика 2
електричен вилушкар Toyota 8FBMK20T слика 3
електричен вилушкар Toyota 8FBMK20T слика 4
електричен вилушкар Toyota 8FBMK20T слика 5
електричен вилушкар Toyota 8FBMK20T слика 6
електричен вилушкар Toyota 8FBMK20T слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
1/7
PDF
13.250 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Toyota
Модел:  8FBMK20T
Тип:  електричен вилушкар
Година на производство:  2017
Работни часови:  7809 м/ч
Носивост:  2000 кг
Тип на јарбол:  дуплекс
Висина на подигање:  3.3 м
Локација:  Полска Skwierzyna,Trzebiszewo
Датум на објавување:  12.6.2024
Forkliftonline ID:  PG38220
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Toyota 02- 8FGF25 13.750 € Вилушкар на гас 2017 7790 м/ч Полска, Skwierzyna,Trzebiszewo
Toyota 02-8FGF25 14.000 € Вилушкар на гас 2014 7822 м/ч Полска, Skwierzyna,Trzebiszewo
Toyota 02-8FGF30 12.800 € Вилушкар на гас 2015 3000 кг Полска, Kęty
Toyota 02-8FGF25 13.500 € Вилушкар на гас 2014 8689 м/ч Полска, Skwierzyna,Trzebiszewo
Toyota 02-8FDF25 20.820 € Дизел вилушкар 2018 2003 м/ч Полска, KUNÓW
Toyota 02-8FDF25 20.360 € Дизел вилушкар 2018 1700 м/ч Полска, KUNÓW