Електричен вилушкар Toyota 8FBMK20T

PDF
електричен вилушкар Toyota 8FBMK20T
електричен вилушкар Toyota 8FBMK20T
електричен вилушкар Toyota 8FBMK20T слика 2
електричен вилушкар Toyota 8FBMK20T слика 3
електричен вилушкар Toyota 8FBMK20T слика 4
електричен вилушкар Toyota 8FBMK20T слика 5
електричен вилушкар Toyota 8FBMK20T слика 6
електричен вилушкар Toyota 8FBMK20T слика 7
електричен вилушкар Toyota 8FBMK20T слика 8
електричен вилушкар Toyota 8FBMK20T слика 9
електричен вилушкар Toyota 8FBMK20T слика 10
електричен вилушкар Toyota 8FBMK20T слика 11
Заинтересирани сте за огласот?
1/11
PDF
13.700 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Toyota
Модел:  8FBMK20T
Тип:  електричен вилушкар
Година на производство:  2013
Работни часови:  4450 м/ч
Носивост:  2000 кг
Тип на јарбол:  дуплекс
Висина на подигање:  3.3 м
Локација:  Полска Skwierzyna,Trzebiszewo
Датум на објавување:  12.6.2024
Forkliftonline ID:  ZV40338
Опис
Должина на вилушка:  1.2 м
Оски
Оски:  2
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Toyota 02-8FGF25 13.500 € Вилушкар на гас 2014 8689 м/ч Полска, Skwierzyna,Trzebiszewo
Toyota 02-8FGF25 14.000 € Вилушкар на гас 2014 7822 м/ч Полска, Skwierzyna,Trzebiszewo
Toyota 8FBMK20T 13.250 € Електричен вилушкар 2017 7809 м/ч Полска, Skwierzyna,Trzebiszewo
Toyota 02- 8FGF25 13.750 € Вилушкар на гас 2017 7790 м/ч Полска, Skwierzyna,Trzebiszewo
Toyota 7FGU60 26.000 € Вилушкар на гас 2013 5637 м/ч Полска, Kęty
Toyota 8FBMT25 13.900 € Електричен вилушкар 2016 1770 м/ч Полска, Kęty