Огласот Електричен вилушкар UniCarriers 10491 - J1B1L15 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
електричен вилушкар UniCarriers AG1N1L16T UniCarriers AG1N1L16T 7.900 € Електричен вилушкар 2014 9240 м/ч Белгија, Waregem
електричен вилушкар UniCarriers G1Q2L30HQ UniCarriers G1Q2L30HQ 21.500 € Електричен вилушкар 2016 6097 м/ч Белгија, Waregem
електричен вилушкар UniCarriers 10491 - J1B1L15
Продадено
електричен вилушкар UniCarriers 10491 - J1B1L15
електричен вилушкар UniCarriers 10491 - J1B1L15 слика 2
електричен вилушкар UniCarriers 10491 - J1B1L15 слика 3
1/3
Марка:  UniCarriers
Модел:  10491 - J1B1L15
Тип:  електричен вилушкар
Година на производство:  2016
Работни часови:  4073 м/ч
Носивост:  1500 кг
Тип на јарбол:  дуплекс
Висина на подигање:  3 м
Локација:  Литванија Putiniškės
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  10491
Опис
Вкупни димензии:  2.05 м × 1.14 м × 2.12 м
Состојба
Состојба:  половни
Гаранција::  6 месеца