Електричен влекач Linde P60Z

PDF
електричен влекач Linde P60Z
електричен влекач Linde P60Z
електричен влекач Linde P60Z слика 2
електричен влекач Linde P60Z слика 3
електричен влекач Linde P60Z слика 4
електричен влекач Linde P60Z слика 5
електричен влекач Linde P60Z слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Linde
Модел:  P60Z
Тип:  електричен влекач
Година на производство:  2006
Работни часови:  11724 м/ч
Локација:  Холандија Amsterdam
Датум на објавување:  5.6.2024
Каталошки број на продавачот:  880007108
Опис
Вкупни димензии:  височина - 1.95 м
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Електричен влекач Linde P60Z

Англиски
Tires: SE
Cabin: no
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Linde P60Z цена на барање Електричен влекач 2005 32961 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Linde P60Z цена на барање Електричен влекач 2003 6000 кг Холандија, Raamsdonksveer
Linde P60 2.450 € Електричен влекач 21692 м/ч Холандија, Veen
Linde P250 8.000 € Електричен влекач 2006 21450 м/ч Шпанија, Madrid
Linde P60Z 126 4.329 € Електричен влекач 2006 8906 м/ч Обединето Кралство, Hampshire
Linde P60 3.350 € Електричен влекач 10019 м/ч Холандија, Veen