Хидрауличен вилушкар Wifo

PDF
хидрауличен вилушкар Wifo
хидрауличен вилушкар Wifo
хидрауличен вилушкар Wifo слика 2
хидрауличен вилушкар Wifo слика 3
хидрауличен вилушкар Wifo слика 4
хидрауличен вилушкар Wifo слика 5
хидрауличен вилушкар Wifo слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
3.075 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Wifo
Тип:  хидрауличен вилушкар
Година на производство:  2024
Локација:  Холандија tholen
Датум на објавување:  5.6.2024
Каталошки број на продавачот:  284
Каросерија
Автоматска кука за влечење: 
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Хидрауличен вилушкар Wifo

Холандски
Title: WIFO HOD-200 Loading bucket
ManufactureNumber: B230271-020-01
Introducing our top-of-the-line machine
WIFO HOD-200 Loading bucket. Known for its unbeatable price-to-quality ratio. With a robust frame and easy operation
it offers a {{ ATTRIBUTE_BELT_LENGTH }} length and {{ ATTRIBUTE_BELT_WIDTH }} for versatility. The hydraulic height adjustment
coupled with a drum motor and frequency control
ensures precise performance. Plus
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Dommerholt 1500 1.950 € Хидрауличен вилушкар 2022 0.75 м³ Холандија, 's Gravenpolder
Нови LANDHANDELSCHAUFEL цена на барање Хидрауличен вилушкар 2023 1.6 м³ Германија, Ahaus-Wessum