Количка за комисионирање Jungheinrich ECE 220

PDF
количка за комисионирање Jungheinrich ECE 220
1/1
PDF
3.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Jungheinrich
Модел:  ECE 220
Тип:  количка за комисионирање
Година на производство:  2018
Работни часови:  1189 м/ч
Носивост:  2000 кг
Должина на вилушка:  1.25 м
Локација:  Шпанија Barcelona
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  6418
Опис
Ширина на вилушки:  540 мм
Мотор
Гориво:  електро
Капацитет на батерија:  420 Ah
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
VIN:  90552339

Дополнителни информации — Количка за комисионирање Jungheinrich ECE 220

Шпански
Horquilla: 1.250 x 540 mm
Cargador: 24 v
Buen estado
Batería año 2022
Dirección eléctrica
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи