Количка за комисионирање Still EXU-S 22

PDF
количка за комисионирање Still EXU-S 22
количка за комисионирање Still EXU-S 22
количка за комисионирање Still EXU-S 22 слика 2
количка за комисионирање Still EXU-S 22 слика 3
количка за комисионирање Still EXU-S 22 слика 4
количка за комисионирање Still EXU-S 22 слика 5
количка за комисионирање Still EXU-S 22 слика 6
количка за комисионирање Still EXU-S 22 слика 7
количка за комисионирање Still EXU-S 22 слика 8
количка за комисионирање Still EXU-S 22 слика 9
количка за комисионирање Still EXU-S 22 слика 10
Заинтересирани сте за огласот?
1/10
PDF
1.680 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Still
Модел:  EXU-S 22
Тип:  количка за комисионирање
Година на производство:  2016
Работни часови:  7995 м/ч
Носивост:  2200 кг
Нето тежина:  1207 кг
Висина на подигање:  0.2 м
Локација:  Германија Ludwigsfelde / Berlin
Датум на објавување:  5.6.2024
Каталошки број на продавачот:  1308776
Опис
Вкупни димензии:  должина - 2.4 м, широчина - 0.72 м
Мотор
Гориво:  електро
Капацитет на батерија:  465 Ah
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Количка за комисионирање Still EXU-S 22

Англиски
Tyres: 1
tyres2: 1
Front tyres: Tandem
Availability: at once
Load center: 600
fork length: 1190
All Prices are quoted EXW Ludwigsfelde and VAT-free. The machines are offered without guarantee and in “as is” condition. For any detailed Information about technical condition of the machines, please feel free to contact us. All offers are subject to prior sale. The description indicated is without any obligation.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Still EK-X 1.500 € Количка за комисионирање 2015 3626 м/ч Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Still COP 20 1.080 € Количка за комисионирање 2012 3210 м/ч Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Still COP 20 1.080 € Количка за комисионирање 2012 4377 м/ч Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Still CXS 16 1.650 € Количка за комисионирање 2013 2252 м/ч Германија, Friedberg-Derching
Still CX-M10 - AKKU 2020 1.980 € Количка за комисионирање 2013 2150 м/ч Германија, Bremen
Still SXH 20 2.280 € Количка за комисионирање 2019 653 м/ч Германија, Ludwigsfelde / Berlin