Менувач H50 Transmissão Powershift Hyster H50/55 FT HYF18701U за вилушкар на гас Hyster H50/55 FT

PDF
менувач H50 Transmissão Powershift Hyster H50/55 FT HYF18701U за вилушкар на гас Hyster H50/55 FT
менувач H50 Transmissão Powershift Hyster H50/55 FT HYF18701U за вилушкар на гас Hyster H50/55 FT
менувач H50 Transmissão Powershift Hyster H50/55 FT HYF18701U за вилушкар на гас Hyster H50/55 FT слика 2
менувач H50 Transmissão Powershift Hyster H50/55 FT HYF18701U за вилушкар на гас Hyster H50/55 FT слика 3
менувач H50 Transmissão Powershift Hyster H50/55 FT HYF18701U за вилушкар на гас Hyster H50/55 FT слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
1/4
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  менувач
Број на дел:  HYF18701U
Локација:  Португалија Leiria
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  HYF18701U
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Менувач H50 Transmissão Powershift Hyster H50/55 FT HYF18701U за вилушкар на гас Hyster H50/55 FT

Англиски
Model: H50 Hyster H50/55 FT Powershift Transmission
Modelo: H50 Transmissão Powershift Hyster H50/55 FT
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!