Мобилна товарна рампа Easyramps ER10.2

PDF
мобилна товарна рампа Easyramps ER10.2
мобилна товарна рампа Easyramps ER10.2
мобилна товарна рампа Easyramps ER10.2 слика 2
Заинтересирани сте за огласот?
1/2
PDF
17.870 €
15.140 GBP
Контактирајте го продавачот
Марка:  Easyramps
Модел:  ER10.2
Тип:  мобилна товарна рампа
Година на производство:  2024
Носивост:  10000 кг
Локација:  Обединето Кралство Hampshire
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  703326
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Easyramps ER7.2 16.530 € Мобилна товарна рампа 2024 7000 кг Обединето Кралство, Hampshire
Easyramps ER7.1 15.870 € Мобилна товарна рампа 2024 7000 кг Обединето Кралство, Hampshire
Easyramps ER7.2 10.160 € Мобилна товарна рампа 2018 7000 кг Обединето Кралство, Hampshire
Thervan LB 10 188 18.550 € Мобилна товарна рампа 2023 10000 кг Франција, Senlis