Мобилна товарна рампа Easyramps ER7.2

PDF
мобилна товарна рампа Easyramps ER7.2
мобилна товарна рампа Easyramps ER7.2
мобилна товарна рампа Easyramps ER7.2 слика 2
Заинтересирани сте за огласот?
1/2
PDF
16.570 €
14.010 GBP
Контактирајте го продавачот
Марка:  Easyramps
Модел:  ER7.2
Тип:  мобилна товарна рампа
Година на производство:  2024
Носивост:  7000 кг
Локација:  Обединето Кралство Hampshire
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  706355
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Easyramps ER7.1 15.910 € Мобилна товарна рампа 2024 7000 кг Обединето Кралство, Hampshire
Easyramps ER10.2 17.910 € Мобилна товарна рампа 2024 10000 кг Обединето Кралство, Hampshire
Easyramps ER7.2 10.190 € Мобилна товарна рампа 2018 7000 кг Обединето Кралство, Hampshire