Нови надземна дигалка Dewinch Gantry Crane Overhead Crane

PDF
нови надземна дигалка Dewinch Gantry Crane Overhead Crane
нови надземна дигалка Dewinch Gantry Crane Overhead Crane
нови надземна дигалка Dewinch Gantry Crane Overhead Crane слика 2
нови надземна дигалка Dewinch Gantry Crane Overhead Crane слика 3
нови надземна дигалка Dewinch Gantry Crane Overhead Crane слика 4
нови надземна дигалка Dewinch Gantry Crane Overhead Crane слика 5
нови надземна дигалка Dewinch Gantry Crane Overhead Crane слика 6
нови надземна дигалка Dewinch Gantry Crane Overhead Crane слика 7
нови надземна дигалка Dewinch Gantry Crane Overhead Crane слика 8
Заинтересирани сте за огласот?
1/8
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Dewinch
Модел:  Gantry Crane Overhead Crane
Тип:  надземна дигалка
Година на производство:  09/2023
Локација:  Турција
Датум на објавување:  вчера
Forkliftonline ID:  EY28020
Состојба
Состојба:  нов

Дополнителни информации — Нови надземна дигалка Dewinch Gantry Crane Overhead Crane

Англиски
1t-250t Capacity Overhead Crane

Please Contact us.

покажи контакти
покажи контакти
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Konecranes 311.000 € Надземна дигалка 2018 60000 кг Шведска, Arvika, Värmlands Län
Abus 6,3 ton x 8520 mm цена на барање Надземна дигалка 6300 кг Белгија, Deinze
Abus 3,2 ton x 9500 mm цена на барање Надземна дигалка 3200 кг Белгија, Deinze